Türkiye Hayat Emeklilik Orta Ödeme Kampanyası ile Fırsat Baharı Başlıyor!

Gücünü isminden alan Türkiye Hayat Emeklilik, iştirakçilerinin refah bir emeklilik periyoduna sahip olabilmesi için tasarruf ve birikim yapmayı teşvik edici “Ara Ödeme Kampanyası” ile Fırsat Baharı başlatıyor.

01 Nisan – 31 Mayıs 2021 tarihleri ortasında geçerli olacak kampanya ile iştirakçiler, Ferdî Emeklilik mukavelelerine yapacakları her 1.000 TL’lik orta ödeme ile belirlenen ikramlardan birine sahip olabilmek için çekiliş hakkı kazanıyor.

Kampanya kapsamında yapılacak çekiliş sonucunda; 1 bireye Iphone 12 Pro Max 128 GB, 3 bireye Ipad Pro 11 inc 512 GB, 10 şahsa Apple Watch 6, 10 bireye Airpods Pro, 25 şahsa 1.000 TL kıymetinde Boyner armağan çeki ikram edilecek. Çekilişe Ferdî ve Kümeye Bağlı Ferdî Emeklilik Mukavele sahipleri katılabilecek ve iştirakçinin birden fazla kontratı olması durumunda her bir mukavelesi ismine ödeyeceği her 1.000 TL’lik ödeme için bir çekiliş hakkı verilecek.

Üstelik orta ödeme yapan iştirakçiler kampanya periyodu için hazırlanan özel bilgi güncelleme formu üzerinden bilgilerini güncelledikleri takdirde mevcut çekiliş hakkına ek olarak 1 çekiliş hakkı daha kazanacaklar.

Çekilişi kazanan talihliler 28.06.2021 tarihinde Takvim Gazetesi ve şirket internet sitesinden duyurulacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*