Marmaris Emniyet Müdürlüğü “Kadına Şiddete Hayır” Dedi

MUĞLA’nın Marmaris İlçesinde, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yıldönümü merasimlerinde polis korteji bu yıl “Kadına Şiddete Hayır” temasıyla yapıldı.

10 Nisan Polis Haftası kutlamaları hasebiyle Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü grupları Atatürk anıtı önünde merasim düzenlendi. Merasim sonrasında Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü takımları motorize birlikleri tarafından sirenler eşliğinde Bayana Şiddete Hayır’ korteji yapıldı.

Merasime İlçe Emniyet Müdürü V. Oktay Kapsız, İlçe Emniyet Müdür Yrd. Aycan Çakır, şube amirleri ve memurlar katıldı. İlçe Emniyet Müdür V. Oktay Kapsız tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasının akabinde yapılan hürmet duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla merasim sona erdi.

Atatürk anıtındaki merasimin akabinde şehit ailesini ziyarete giden İlçe Emniyet Müdürlüğü takımları saat 13.00 de motorize birlikleri ile sirenler çalınarak Bayana şiddete hayır korteji yapıldı. Martı isimli biikletli takımlar de “Kadına Şidette Hayır” tişortlatıyla merasime katılırken Marmarisliler Marmaris Polisi’nin bu ince niyetinden ötürü balkonlardan alkış tutarak takviye verdiler. Toplumsal medyada da emniyet teşkilatının bu hassasiyeti gündeme otururken Marmaris Emniyet Teşkilatı’na övgü yağdı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*