Lider Erkan’dan Ramazan ayı iletisi

11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın memnunluğunu yaşadıklarını belirten UYGUN Parti Burdur Vilayet Lideri Faruk Erkan, tüm vatandaşların Ramazan ayını kutladı.

DÜZGÜN Parti Burdur Vilayet Lideri Faruk Erkan Ramazan ayı münasebetiyle bir kutlama ileti yayımladı. Lider Erkan bildirisinde Ramazan ayının arınma için bir fırsat olduğunu belirterek bu özel ayın tüm İslam alemine bolluk rahmet ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.
Paylaşmanın ve yeterliliklerin ağır olduğu Ramazan ayının, huzursuzlukların ve kötülüklerin ortadan kalkmasına vesile olmasını dileyen Lider Erkan, “Ramazan-ı Şerif, dini açıdan taşıdığı mananın yanı sıra toplumsal olarak da tam bir dayanışma devridir. Bolluğun, rahmetin eksik olmadığı, birliğin, dayanışmanın ve müsamahanın arttığı mübarek Ramazan ayı, içinde bulunduğumuz nimetlerin ve lütufların farkına varabilmemiz için en uygun zamandır” dedi.
Lider Faruk Erkan iletisini şu biçimde sürdürdü: “Rahmet, mağfiret ve rahmet mevsimi olan Ramazan-ı Şerif, dini açıdan taşıdığı mananın yanı sıra toplumsal olarak da tam bir dayanışma devridir. Ramazan ayında ‘evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem ateşinden kurtulma´ muştusu verilmiş, ulu kitabımız Kuran-ı Kerim indirilmeye başlanmış ve yeniden bin aydan daha iyi olan Kadir Gecesi´nin bu ayda bulunması ile bu ayın değerini daha yeterli idrak etmemiz sağlanmıştır. Bu his ve niyetlerle; Mübarek Ramazan-ı Şerif münasebetiyle, sofralarımızdan bolluk ve rahmet, gönüllerimizden huzur ve müsamahanın eksik olmamasını temenni ediyorum. Bugünlerin feyiz ve rahmetiyle; bütün insanlığın ve İslam Âleminin gereksinim duyduğu barış, huzur, refah dolu günlerin gelmesini, ülkemizde sevgi, kardeşlik, müsamaha ikliminin hâkim olmasını, birliğimiz, beraberliğimiz milletimizin bekası için yapacağımız tüm duaların kabul olmasını diler, Mübarek Ramazan-ı Şerifin tüm İslam Âlemine, ve hemşerilerime hayır ve rahmet getirmesini Ulu Allah´tan niyaz ediyorum.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*