Esnaf Sarıgül’e seslend:’Bir an evvel güzelleşip ortamıza dönmenizi dört gözle bekliyoruz’

Batman’da yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle meskeninde istirahat eden Türkiye Değişim Partisi Genel Lideri Mustafa Sarıgül’e seslenen esnaf, “Bir an evvel güzelleşip ortamıza dönemizi dört gözle beliyoruz” dedi.

Esnaf, Türkiye Değişim Partisi Genel Lideri Mustafa Sarıgül için geçmiş olsun görüntüsü hazırlayarak, bir an evvel alana dönmesini istedi. Türkiye Değişim Partisi Genel Lider Yardımcısı Hüseyin Akgün tarafından paylaşılan görüntüde esnaflar, Batman’da yaşadığı bahtsız olay nedeniyle bir müddettir istirahat halinde olan Genel Lider Sarıgül’e, “Sevgili Genel Liderim geçmiş olsun. Esnaf yorgun, esnaf bitkin, esnaf sizin yolunuzu gözlüyor. Lütfen ortamıza çabuk dönün” ve “Kıymetli Genel Liderim, Kadıköy esnafı sıhhatinize dua ediyor. Bir an evvel güzelleşip ortamıza dönmenizi dört gözle bekliyoruz. Çok geçmiş olsun” diyerek seslendi.

“SİZE ESNAFIMIZIN HOŞ DİLEKLERİNİ İLETTİK”

Görüntüde geçmiş olsun dileklerini sunan Türkiye Değişim Partisi Genel Lider Yardımcısı Hüseyin Akgün, “Sayın Genel Liderim çok geçmiş olsun dileklerimi tekrar iletiyorum. Bugün esnafımızla beraberdik, size esnafımızın hoş dileklerini ilettik. Tekrar geçmiş olsun” dedi

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*