Ekonomik Özgürlük Bir Adım Uzakta

Türkmenistan doğumlu teşebbüsçüGülnara Ovezova’nın direkt satış sistemi ile temsil ettiği milletlerarası bir şirket olan APL Türkiye, ekonomik özgürlük için eşsiz bir fırsat sunuyor.

17 yıldır çeşitli bölümlerde yaptığı çalışmalar ve edindiği deneyimle kendine yeni iş alanları açan ve bu hususta güçlü adımlar atan Gülnara Ovezova, APL Türkiye ile yaptığı çalışmalarla yeni yollar sunuyor. APL Türkiye ile tanıştıktan sonra hayatının değiştiğini söyleyen başarılı teşebbüsçü Gülnara Ovezova, hem kendine hem de diğerlerine tanıdığı fırsatlar açısından sahiplenilecek milletlerarası bir şirket olduğunun altını çiziyor.

APL Türkiye’de insan sıhhatini destekleyen özel eserlerin yer aldığını ve tıpkı vakitte şirketin insanların ekonomik özgürlüğe sahip olabilmesi içinde bir fırsat kapısı sunduğunu belirten Türkmenistanlı teşebbüsçü, oluşturulan çıkar sistemi ile insanların direkt satışa bakış açısını değiştirdiğini vurguluyor.

Başarılı eğitim hayatını iş ömrüne da aktaran Ovezova, APL Türkiye şirketine giriş maksadını; kendi üzere teşebbüsçü olan bayanlara mentörlük yaparak, sağlıklı hayat, ekonomik özgürlük ve içlerindeki teşebbüsçü ruhu özgür bırakarak, hayallerinin gerçekleşmesine bir adım daha yaklaşmasını sağlamak olduğunu belirtiyor.

Türkiye pazarında ve globalde çalışmalarını sürdüren APL ile birlikte yeni girişimcilere seslenen Gülnara Ovezova, herkesi kendini geliştirebileceği eğitimlerden yararlanma fırsatı yakalamaya, toplumsallaşmaya, ekonomik özgürlüğe kavuşmaya, pasif bir gelir elde etmeye ve birinci başkanlardan olmaya davet ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*