EGİAD Tenis Turnuvası İçin Ön Görüşme Gerçekleşti

Türkiye’de 80 yıllık tarihinde birçok muvaffakiyete imza atan, örnek kulüplerden biri olan Kültürpark Tenis Kulübü, EGİAD’ın 16. Periyot Yeni İdare Kurulu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Evvelki periyotlarda EGİAD İdare Şurası Üyeliği de yapan Kültürpark Tenis Kulübü İdare Konseyi Lideri Tolga Şekercioğlu’nun, EGİAD’a gerçekleştirdiği ziyaret ile iş birliğinin de startı verilmiş oldu.

EGİAD İdare Konseyi Lideri Alp Avni Yelkenbiçer, Lider Vekili Cem Demirci, İdare Konseyi Üyeleri Ali Kolcu, Süleyman Tavır, Eyüpcan Nadas’ın mesken sahipliği yaptığı ziyarete, Kültürpark Tenis Kulübü Lideri Tolga Şekercioğlu, Lider Vekili Mustafa Çapkan, İdare Konseyi Üyesi Onur Susuzlu, İdari İşler Müdürü Didem Karatay iştirak gösterdi. Toplantının açılış konuşmasını yapan EGİAD Lideri Alp Avni Yelkenbiçer, 1941 yılında kurulan Kültürpark Tenis Kulübü’nde birçok EGİAD üyesinin de faaliyette bulunduğunu belirterek, “Yönetim Konseyi Üyemiz Ali Kolcu öncülüğünde işbirliği yapılabilecek çalışmaları belirleyeceğiz. 19 Mayıs 2022 tarihinde pandemi kaideleri elverdiği ölçüde bir turnuva düzenlenmesi hedefindeyiz” dedi.

Kültürpark Tenis Kulübü Lideri Tolga Şekercioğlu ise, EGİAD’ın kendileri için farklı bir değeri olduğunu belirterek her vakit iş birliğine açık olduklarını söz etti. 15’e yakın EGİAD üyesinin Tenis Kulüpte kaydının bulunduğunu vurgulayan Şekercioğlu, pandemide spora ilginin arttığını ve bu süreçte 80 yeni kaydın gerçekleştiğine de dikkat çekti. Şekercioğlu, EGİAD üyelerine yüzde 10 indirim tanımlanmasını sağlayacaklarını da tabir etti. Ziyarette ayrıyeten EGİAD Lideri Alp Avni Yelkenbiçer’e teşekkür plaketi de takdim edildi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*