Dünya Starı Jessica Alba’nın seçimi Türk!

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jessica Alba, geçtiğimiz hafta Los Angeles’ta ailesiyle görüntülendi. Alışveriş merkezinde kızı ile de görüntülenen ünlü oyuncu, her iki günde tarzında Türk markası Mehry Mu çanta kullanmasıyla dikkatleri çekti.

Dünyaca ünlü hoş yıldız Jessica Alba, tarzıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Los Angeles’ta bir alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü oyuncu, bir sonraki gün ise bir harika market çıkışında fotoğraflandı. Alba’nın her iki günde de tarzını Türk markası Mehry Mu’nun ilkbahar-yaz döneminde yer alan Fey Box modeliyle tamamlaması tüm dikkatleri markanın çekti.

Dünyada daha evvel Jennifer Lawrence üzere birçok ünlü ve jetset ismin tercih ettiği Güneş Memnun Mavituncalılar’ın teşebbüsüyle kurulan Mehry Mu, Türkiye’de de seçkin bölümün en sevdiği çanta markalarının başında geliyor.

Yurtdışında Jessica Alba Türkiye’de Beren Saat!

Mehry Mu, Türkiye’de oyuncular topluluğunda da seviliyor. En aktüel olarak geçen hafta Yorganlar Fora işbriliğine ilişkin “Cenan Tote” modelini de ünlü oyuncu Beren Saat, Pilevneli Galeri’de düzenlenen Refik Anadol standının özel gösterim davetinde kullanırken görülmüştü.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*